Lotnisko Chopina - Firma Przyjazna Klientowi
wtorek, 13 listopada 2012 16:17

 

Lotnisko Chopina w Warszawie po raz trzeci otrzymało godło Firma Przyjazna Klientowi, przyznawany przez Fundację Obserwatorium firmom i instytucjom działającym na terenie Polski, które wyróżniają się pod względem nowoczesnej i profesjonalnej obsługi klienta. Certyfikat przyznawany jest na podstawie badania ogólnego poziomu satysfakcji klientów wśród osób korzystających z usług badanej organizacji.


 

Każdy podmiot starający się o tytuł Firmy Przyjaznej Klientowi poddaje się niezależnemu audytowi, który weryfikuje założenia polityki obsługi klienta. Zewnętrzny podmiot dokonuje oceny sposobu funkcjonowania przedsiębiorstwa z wykorzystaniem zróżnicowanych narzędzi badawczych, m.in. badania kwestionariuszowego Customer Care Index, indywidualnych wywiadów pogłębionych czy badania Mystery Client. W roku 2012, podobnie jak w latach poprzednich, proces certyfikacji pokazał, iż Lotnisko Chopina jest firmą wyróżniającą się pod względem jakości obsługi klienta.

 


Godło Firma Przyjazna Klientowi jest przyznawane od 2002 r. Do tej pory udział w Programie wzięło około 1 tys. firm i instytucji. Wg badania Fundacji Obserwatorium Zarządzania znak FPK jest rozpoznawany przez ok. 7 mln osób w Polsce.

Warto również dodać, że w ubiegłym tygodniu Lotnisko Chopina otrzymało cztery gwiazdki (na pięć możliwych) w plebiscycie "Przyjazne Lotnisko" zorganizowanym przez portal Pasazer.com. Lotnisko Chopina otrzymało w głosowaniu 7,98 punktów na 10 możliwych. Punkty przyznawali czytelnicy portalu korzystający z usług portów lotniczych.

 

Źródło: Lotnisko ChopinaAdd this to your website