Ryanair: rusza letni rozkład lotów z Krakowa.
środa, 29 marca 2017 17:40

Ryanair, dziś (29 marca), świętował początek letniego rozkładu lotów z Krakowa 2017 oraz pierwsze loty inauguracyjne z 7 nowych tras na Kretę, do Lamezii, Lourdes, Pescary, Porto, Walencji i Wenecji. Siatka połączeń Ryanaira z Krakowa na lato 2017 obejmuje 41 tras, w tym typowo wakacyjne połączenia do Grecji, Hiszpanii i Włoch.

 

FR EI-DAX AKU EPKK

 

Z okazji uruchomienia letniego rozkładu lotów, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety z Krakowa na podróż w kwietniu już od 56 zł. Bilety w obniżonych cenach dostępne są na Ryanair.com tylko do poniedziałku 3 kwietnia do północy.

 

Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager CEE z Ryanaira powiedziała: Wreszcie rusza letni rozkład lotów, a wraz z nim nasze nowe połączenia z Krakowa na Kretę, do Lamezii, Lourdes, Pescary, Porto, Walencji i Wenecji.

 

Klienci Ryanaira mogą w sezonie letnim 2017 wybrać jedną z 41 tras ze stolicy Małopolski m. in do Grecji, Hiszpanii i do Włoch. Ryanair nadal będzie rozwijał siatkę połączeń z Krakowa, a już w październiku dołączy do niej kolejnych 16 tras m. in. do Izraela, Maroka czy na Ukrainę.

 

Aby uczcić początek sezonu letniego i uruchomienie nowych tras, wprowadzamy do sprzedaży bilety z Krakowa na podróż w kwietniu w cenie od 56 zł.

 

Bilety w promocyjnych cenach dostępne są na www.ryanair.com tylko do poniedziałku 3 kwietnia do północy, aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na stronę już dziś.

 

Źródło: Ryanair



Add this to your website