Ryanair nawiązał współpracę z Asseco Resovią
wtorek, 14 lutego 2017 15:31

Ryanair nawiązał współpracę z jedną z najlepszych drużyn siatkarskich – Asseco Resovią i ufundował jej bilety na lot z Rzeszowa do Berlina na mecz ligii mistrzów. 

 

Asseco Resovia, czołowa drużyna polskiej Plus Ligi 13 lutego poleciała na pokładzie samolotu Ryanair z Rzeszowa do stolicy Niemiec na mecz z Berlin Recycling Volleys w ramach ligii mistrzów.   

 

 

W barwach Asseco Resovii - sześciokrotnego mistrza Polski oraz trzykrotnego zdobywcy Pucharu Polski grają takie gwaizdy jak Marcin Możdżonek czy Piotr Nowakowski.  

 

Ryanair lata z Rzeszowa na 7 trasach, między innymi do Berlina, Dublina, Londynu czy na Korfu.

 

Ryanair z przyjemnością wspiera oraz kibicuje jednej z najlepszych polskich drużyn siatkarskich. Życzymy powodzenia w meczu i trzymamy kciuki.  

Nasz rozkład lotów z Rzeszowa na lato 2017 r. jest już w sprzedaży. Aby uczcić to wydarzenie, wprowadziliśmy do sprzedaży bilety w ramach naszej całej siatki połączeń w cenie od 39 zł.  Rezerwacji biletów w obniżonych cenach można dokonać na Ryanair.com tylko do czwartku 16 lutego do północy. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już teraz - powiedziała Olga Pawlonka z Ryanaira

 

Źródło: RyanairAdd this to your website